Tever Teknik İnşaat | Referanslarımız

Referanslarımız

AğaçSeven Konakları

İdealtepe’de şehrin tam merkezinde, 
butik site içerisinde, 8186 m2 lik arsa üzerinde, Zemin+5 Kat, 7 Blok, 
deprem yönetmeliğine göre inşa edilmiş, 3+1 /4+1 / 7+2 daire plan seçenekleri ile
evebeyn banyolu, süper lüks, konforlu daireler.

GÜVENER SUITES / FENERYOLU 30 DAİRE (Ortağı Olduğumuz Proje)

Güvener Suites, İstanbul’un en değerli semtlerinden biri olan Feneryolu’nun “İncisi” olarak tasarlandı.
Bu nadide projede biz tasarım ekibi olarak, “modern” şehrimiz İstanbul’u ve
“tarihi” şehrimiz İstanbul’u aynı proje içerisinde , neo-klasiküslupla gerek cephe tasarımında gerekse iç mekanlarda kullandığımız Vakko Home Tekstil Ürünleri & CASA işbirliği ile çalıştık.

Güven, kalite ve konfor üçlüsünü ilke edindiğimiz bu projede, sizin rahatınız için her detayı düşündük ve insan sağlığının başında “Ergonomi” nin geldiğini asla unutmadık.
Her metrekaresinden keyif alacağınız bu projede, hem şehrin merkezinde bulunan, hem de sizin için özel olarak tasarlanmış ve bu tasarım sürecinde sizlerin de kişisel zevk ve beğenilerinizin göz önünde bulundurulduğu
“Saray” ınızda huzur içinde bir yaşam sürmenizi hedefledik...
2013 yılı Mart ayında yapımına başladığımız 30 daire, kapalı otopark özellikli bu değerli projemizin anahtar teslimini 27 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Y. İçmimar Merve Tever Kolcuoğlu

MARİNA FLATS /FENERBAHÇE 11 DAİRE (Ortağı Olduğumuz Proje)

Projemiz 610m2 arsa içerisinde 11 daire 2300m2 kapalı alanda 160 m2’lik konutlardan oluşan Fenerbahçe’nin en elit ve tasarımıyla göz dolduran projesidir. Fenerbahçe’nin Marin Konsept mimaride, iç tasarım detayları konusunda uzman içmimarlar tarafından en iyi şekilde çözümlenmiş, A PLUS standardında inşa edilen projesidir.

YILDIZ RESIDENCE/CADDEBOSTAN 39 DAİRE (Ortağı Olduğumuz Proje)

Projemiz 1838m2 arsa içerisinde 39 daire 6000m2 kapalı alanda 145 m2’lik konutlardan oluşan Caddebostan’ın en elit ve tasarımıyla A PLUS standardında inşa edilen en üst projesidir.